MagresNET

 
 
MagresNET (SQL) to zintegrowany system informatyczny wspierający zarządzanie średnim i małym przedsiębiorstwem, umożliwiający kompleksową obsługę szeroko rozumianej sprzedaży, gospodarki magazynowej, produkcji i księgowości w firmie.

Oprogramowanie umożliwia bezpieczny i niezawodny dostęp do danych z wykorzystaniem sieci Internet, dzięki czemu doskonale sprawdza się w firmach wieloodziałowych, dostrzegających niezaprzeczalne korzyści wynikające z pracy firmy na wspólnej, centralnej bazie danych. Dzięki modułowi MagresNET Mobile, system zapewnia wygodną współpracę z urządzeniami sprzedaży mobilnej.

MagresNET to oprogramowanie nowoczesne i "elastyczne" - otwarte na współpracę z wszelkimi aplikacjami zewnętrzymi. Producent systemu, na życzenie Klienta, może podjąć się integracji MagresNET z każdym praktycznie rozwiązaniem informatycznym; zarówno na zasadzie eksportu/importu danych, jak i stałej współpracy z aplikacją zewnętrzną.

System MagresNET łączy w sobie ponad 15 lat doświadczeń firmy Magres w projektowaniu i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm, oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii informatycznych firmy Microsoft Corporation.

Dzięki takiemu połączeniu nowoczesności i doświadczenia, system MagresNET stanowi idealną propozycję dla firm poszukujących bogatego funkcjonalnie, niezawodnego i gwarantującego szerokie perspektywy rozwoju oprogramowania do zarządzania.
 
System MagresNET (SQL) został zaprojektowany i jest rozwijany w oparciu o platformę .NET autorstwa firmy Microsoft, z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych obecnie w informatyce:
 
środowiska programistycznego Visual Studio 2005
bazy danych MS SQL Server
 
Wykorzystywane technologie zapewniają wysoką niezawodność i stabilność oprogramowania, oraz praktycznie nieograniczone perspektywy rozwojowe gwarantowane przez światowego lidera w produkcji narzędzi informatycznych, firmę Microsoft.
 

 
Do podstawowych funkcji MagresNET (SQL) należą:

pełna obsługa dokumentów magazynowych i finansowych
obsługa sprzedaży wyrobów, towarow i usług
wygodne rozliczenia z wykorzystaniem mechanizmów kasa/bank
zawansowane analizy rozrachunków z kontrahentami
zaawansowana obsługa gospodarki magazynowej
przyjazne dla Użytkownika opcje rozliczania produkcji
rejestry VAT
kompleksowe finanse i księgowość (Książka Przychodów i Rozchodów oraz Księgi Handlowe)
rozbudowany system uprawnień i ustawień użytkowników
narzędzia i ustawienia systemowe zapewniające ogromną skalowalność systemu
współpraca z urządzeniami fiskalnymi, kolektorami danych i czytnikami kodów kreskowych
współpraca z urządzeniami sprzedaży mobilnej